Na licencji duńskiej firmy HECO A/S produkujemy filtry do mediów ciekłych, przeznaczonych do oczyszczania wszelkich cieczy, poczynając od wód morskich, a na smole kończąc. Produkcja filtrów oparta jest na ścisłych zaleceniach w zakresie jakości przemysłowej, charakteryzujących wszystkie produkty HECO.

HECO oferuje ponad 20,000 różnych opcji produktów. We współpracy z biurem projektowym dobieramy produkt tak aby maksymalnie dopasować rozwiązanie techniczne do zapotrzebowania technologicznego i wymagań budżetu Klienta

http://www.heco.dk/pl/index.htm

PROGRAM PRODUKCJI FILTRÓW HECO

TYP CHARAKTERYSTYKA
Filtry workowe: TP Zapewniają maksymalną elastyczność. Niezawodne, łatwe w montażu i obsłudze. Wykonywane z różnych materiałów – wg życzenia Klienta.
TMP Rozbudowa filtra TP, wykorzystująca korzyści płynące z jednoczesnego stosowania filtracji magnetycznej i workowej.
Filtry siatkowe: TS Rozbudowa filtra TP, może być łączony z filtracją magnetyczną
Filtry magnetyczne: TM Rozbudowa filtra TMP, jednak pozbawionego worka. Wydajna filtracja magnetyczna.
Filtry uniwersalne: m-cron Wyposażone w automatyczny stopowy zawór osadu. Łatwe w montażu bez używania narzędzi. Zawór umożliwia czyszczenie filtra bez ingerencji w przepływ cieczy. Opcjonalnie konfiguracja jako filtr siatkowy lub workowy, z możliwością montażu wkładu magnetycznego do usuwania cząstek magnetycznych.
Micro - line Prosty filtr do usuwania cząstek do 1 mm. Opcjonalnie konfiguracja jako filtr siatkowy lub workowy, z możliwością montażu wkładu magnetycznego do usuwania cząstek magnetycznych. Łatwe w montażu – nie wymaga używania narzędzi.
Filtry zgrubne: LSS Filtracja zgrubna wody chłodzącej i procesowej. Filtry wykonane ze stali spawanej ze względu na wysokie wymagania jakościowe. Niezawodne, łatwe w montażu i obsłudze.
GF Solidny i niezawodny filtr zaprojektowany jako filtr wstępny i ochronny. Wykonany ze stali spawanej. Łatwy w montażu i obsłudze.
HG Filtr ze szczególnie dużą powierzchnią siatkową. Wykonywane z różnych materiałów – wg życzenia Klienta.
DVS Filtry zaprojektowane i wykonywane zgodnie z DVS 32012 i DVS 32013 (Duńska Norma Stoczniowa). Solidna konstrukcja z galwanizowanej i cynkowanej stali.
Filtry samoczyszczące: KS/AKS Szczególnie nadają się do filtrowania cieczy z wysokim wskaźnikiem zanieczyszczeń i lepkością. Element filtrujący jest czyszczony gdy zawór osiąga założone ciśnienie różnicowe.
Automatyczne filtry zgrubne: Filtry Bernoulli Automatyczne filtry samoczyszczące. Stosowane w filtracji wody morskiej i wody słodkiej. Praca ciągła filtra, również podczas czyszczenia. Solidna konstrukcja, wykonywana z włókna szklanego, PVC lub stali spawanej.
Filtry z wkładem filtrującym: Filtry głębinowe Wkład z włókien o stopniowanej gęstości, wg norm FDA. Wysoka jakość filtracji. Sprawdzona wydajność zatrzymywania cząstek zanieczyszczeń. Standardowe długości i średnice wkładów dopasowane do wszystkich obudów dostępnych na rynku.
Filtry z wkładem harmonijkowym Zwiększona powierzchnia dla filtrowanych mediów, doskonały przepływ i wydajność zatrzymywania cząstek zanieczyszczeń. Rdzeń, osłony i końcówki wykonane ze 100% polipropylenu. Standardowe długości i średnice wkładów dopasowane do wszystkich obudów dostępnych na rynku. Walidowane dla farmacji amerykańskiej.